INTERNET

Připojení k Internetu


Hledáte vhodné internetové připojení? Chcete vyhledávat informace, komunikovat s přáteli, stahovat data, sledovat televizní internetová vysílání nebo využít služeb VoIP telefonie? Pak jsou Vám k dispozici následující informace.

Co je to Distribuční Datová Síť - DDS?

Nabízíme Vám časově neomezené připojení k Internetu bez datových limitů.
Využijte výhod Distribuční Datové Sítě, kdy jste on-line ihned po spuštění Vašeho počítače a sdílejte data v síti po celém domě.

Jakou rychlostí budu připojen?

Nabízíme Vám nejlevnější vysokorychlostní připojení k internetu. Neplaťte více, když nemusíte. Za měsíční paušál můžete být připojeni k Internetu v Plzni, Táboře a Pardubicích rychlostí až 20 Mb/s. Rychlost připojení můžete zvolit dle Vašich potřeb.

Více informací naleznete v našem ceníku připojení k internetu.

Pokrytí

Naše služby jsou Vám k dispozici v Plzni, Táboře, Pardubicích a v mnoha dalších okolních městech.

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás ještě dnes a užívejte si výhod neomezeného připojení k Internetu. Můžete využít i náš objednávkový formulář.

O Nás

Společnost DDS Pro s.r.o., se sídlem v Pardubicích, vznikla v roce 2004. Od svého založení nabízí DDS Pro s.r.o. služby v oblasti internetového připojení prostřednictvím distribuční datové sítě DDS.


 

DDS Pro s.r.o. působí v mnoha městech České republiky. Naše služby jsou Vám k dispozici například v Plzni, Pardubicích, Táboře a dalších.


 


 

Od roku 2009 je naše společnost vlastníkem společnosti OvFree.NET s.r.o.